Xii Liceum Ogólnokształcące W Bydgoszczy

(1 opinia klienta)

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania

Dodatkowe informacje: Xii Liceum Ogólnokształcące W Bydgoszczy

Typ
Ulica ul. Puszczykowa 11
Kod pocztowy 85-446
Miejscowość
Telefon 523722170
Email zs24@edu.bydgoszcz.pl
Publiczność status
Języki nauczane angielski, niemiecki
Regon 92970422
NIP 5542605334
Numer RSPO 12059

1 opinia dla Xii Liceum Ogólnokształcące W Bydgoszczy

1.0 na 5
0
0
0
0
1
Czytaj opinie
Pokaż wszystko Najbardziej pomocne Najniższa ocena Najwyższa ocena
 1. Jolka

  Jeśli jestes osobą której zależy na swoim zdaniu, nie dasz sobie wmówić bajek, które ubzdurają sobie nauczyciele lub po prostu szanujesz swoją osobę i nie chcesz byc pomiatanym to nie miejsce dla ciebie.

  + PLUSY: -Przyjemni nauczyciele językowi -Szkoła wyglądem na naprawdę wysokim poziomie -(Pani Lidia może się wydawać oschła, ale poczekajcie pare miesięcy, ona naprawdę chce dla was dobrze ;) ). - Nie wszyscy nauczyciele są źli. Niektórzy naprawdę chcą Cię nauczyć - Większość ma problem do piątków policyjnych że reszta tygodnia kończy się później. Ale w czwartek tak naprawdę już zaczynasz weekend. W piątki nie ma żadnych zajęć lekcyjnych typu Polski, matematyka itp. Jedyne co to godzina wychowawcza, a potem MAKS 4h zajęć policyjnych. Często gdy mamy odwołane zajęcia zamiast o 12:30 kończymy o 10:20 i mamy cały dzień wolny. Racja, mamy przez to trochę więcej godzin od pon do czw, ale jeśli umiesz organizować sobie czas to naprawdę pozytywnie to odczujesz. (Jeśli jesteś podatny, to nauczysz się organizacji czasu tak by móc pozwolić sobie na czas prywant i nauke ze spokojną głową). - Dyrektor jest naprawdę otwarty na współprace i rozwój szkoły. Może niekoniecznie dba o to jak nauczyciele ssię zakowują względem uczniów, ale jest bardzo ambitny.
  - MINUSY: DUŻO BY PISAĆ, ale wymienie chociaż kilka najważniejszych: - Są nauczyciele, którzy lubią się uwziąć na ucznia, nie mają problemu by go oczerniać wśród reszty klasy - Jeśli masz swoje zdanie - jesteś skończony. Tutaj przetrwają jedynie Ci co mają problemy z asertywnością i dają się pomiatać bez problemu - Papier w toaletach to jakiś hit bo w ogóle go nie ma - Wycieczki - nie raz fajnie zorganizowane, ale traktyują cię jak 7 klasiste. Nic nie możesz zrobić, nigdzie iść (na jednej wycieczce byliśmy w świadomości opiekunów głodzeni, byliśmy spragnieni i mimo mijanych sklepów nie mogliśmy wejśc. Trzeba było błagać o 5min w sklepie, ale w ramach tego, nie mogliśmy iść na własną rękę zwiedzać rynku) - Brak trzymania się praw ucznia w szkole, - Wtrącanie w życie prywatne, nie kiedy nauczyciele zb yt mocno poczuwają się w swej roli, - Jeśli jesteś dziewczyną, na lekcjach WoSu lub HiTu będzie Ci łatwiej, ale uważaj w co się ubierasz i jak żartujesz.... - Masz jakies problemy prywatne? Ooo słodkie, ale nikogo to nie interesuje. -Naprawdę. Nie warto. Dojazd jest ciężki, nauczyciele nie wyrozumiali, często nie empatyczni. - Jesteś gorszy z Polskiego z Panią K.S? No to powodzenia na poprawcę i terapii. Nie wspomnę juz o J.K. od historii i Wosu. Tutaj niekoniecznie się liczy to co umiesz, ale jaki jesteś. Podpadniesz - koniec. - Jeśli chcecie iść do szkoły mundurowej, zdecydujcie się na co inne. Naprawdę będziecie żałować...
  Pomocne(0) Niepomocne(0)You have already voted this

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Xii Liceum Ogólnokształcące W Bydgoszczy
  Xii Liceum Ogólnokształcące W Bydgoszczy
  eduopinie.pl
  Logo
  Rejestracja Nowego Użytkownika
  Resetuj Hasło
  Compare items
  • Total (0)
  Compare
  0